Acasă › Allsvenskan › IF Elfsborg

61Power Ranking1,5goluri marcate / meci1,1goluri primite / meci54%meciuri +2,5 goluri
Următoarele meciuri
AllsvenskanBK Hacken🔥 Serii pentru pariuri

3partidos seguidos con más de 1,5 goluri
3partidos seguidos con más de 2,5 goluri
3partidos seguidos en los que marcan los dos
3meciuri la rând în care marchează IF Elfsborg
Contează cele mai recente meciuri din toate competițiile.
Rezultate
Sezonul 2026 în toate competițiile cu date.
Total28 M · 46 pct
12V10E6Î
43% victoriiAcasă14 M · 28 pct
8V4E2Î
57% victoriiDeplasare14 M · 18 pct
4V6E4Î
29% victorii7/10+2,5 goluri6/10ambele marchează2,9goluri pe meci
Bară roz = peste 2,5 goluri · punct = rezultat (verde V, gri E, roșu Î) · "ambele" = au marcat ambele echipe · de la cel mai vechi la cel mai recent.
Ultimele meciuri
6 nov.
en Hammarby FFAllsvenskan1-4Î1 nov.
vs Orgryte ISAllsvenskan2-1V27 oct.
en AIK StockholmAllsvenskan2-2E23 oct.
vs Malmo FFAllsvenskan0-0E18 oct.
en SiriusAllsvenskan2-2E12 oct.
vs HalmstadAllsvenskan4-0V20 sept.
en Djurgardens IFAllsvenskan2-1V13 sept.
vs Kalmar FFAllsvenskan1-0V6 sept.
en IF BrommapojkarnaAllsvenskan1-2Î29 ago.
vs Degerfors IFAllsvenskan2-0V
Statistici sezon
28 meciuri. Linia verticală este media Allsvenskan.
Peste 2,5 goluri54%
Media campionatului 53% · +0 puntos
Ambele marchează64%
Media campionatului 51% · +13 puntos
Peste 1,5 goluri82%
Peste 3,5 goluri25%
Fără gol primit32%
Nu marchează7%
5,1cornere obținute4,5cornere concedate1,4galbene / meci10,3faulturi / meci
Prima și a doua repriză
Goluri marcate38 goluri
1.ª 152.ª 23
39% în prima reprizăGoluri primite29 goluri
1.ª 92.ª 20
31% în prima reprizăCând marchează și când primește?
Primite (29)Marcate (38)
3
0-15'6
3
16-30'5
3
31-45'4
6
46-60'2
7
61-75'7
7
76-90'14
Marchează cel mai mult între 76-90' și primește cel mai mult între 61-75' · 26 meciuri cu minutele golurilor.
Lot
Portari 3
Fundași 9
7,0T. Isherwood27M0G1A7,1R. Wikström25M2G0A6,5S. Holmén18M0G0A6,7R. Mohammed15M0G1A6,9I. Buhari5M0G0A5,4Frode Aronsson4M0G0AViggo Elfstrom0M0G0A4,8J. Esenga4M0G0ALucas Löngårdh0M0G0A
Mijlocași 14
7,2J. Magnússon26M5G3A7,0N. Hult26M1G4A7,0S. Olsson26M2G3A6,9J. Beck23M1G2A6,9M. Kamara23M6G3A7,1A. Jensen14M0G5A6,6S. Hedlund22M0G1A5,5O. Nordvall10M0G0A6,7V. Ozor Okeke3M0G0A6,4M. Rohdén5M0G0A6,7A. Hellemaa5M0G0A6,5G. Rapp3M0G0AL. Richtnér1M0G0AO. A. Oluwatimilehin0M0G0A
Atacanți 8
7,0L. Ãstman27M10G2A6,6A. Zeneli23M4G2A6,8A. Sigurpálsson24M4G1A5,5T. Silverholt15M1G2A6,7F. Ihler14M2G1A5,1P. Frick5M0G0A2,1D. Krasniqi3M0G0AG. Gunnarsson0M0G0A
Nota medie din sezon în colț (verde = foarte bună).

Palmares
9 títulos oficiales.
🏆6Liga suecaUltimul: 2012
2012200619611939-401938-391935-36
🏆3Copa de SueciaUltimul: 2013-14
2013-1420032000-01
Trofee conform listelor oficiale de campioni ale fiecărei competiții. Atinge unul pentru a vedea anii.